9/9

Kristýna Kopáčová

Kontaktní informace
Kristýna
Kopáčová
Kristýna Kopáčová

Ahoj! Jmenuji se Kristýna.

Jsi tady, protože chceš vytvořit produkt nebo službu, která změní pravidla hry. A já jsem tu proto, abych se stala tou, která ti tu hru umožní hrát.

Vystudovala jsem kulturní studia a mám za sebou vedení výzkumných projektů v rozvojových oblastech všude možně po světě. Při práci v terénu jsem se naučila řešit problémy komplexně, efektivně a s nadhledem.

V posledních 4+  letech se pohybuji v dynamickém odvětví vývoje softwaru, elektroniky a služeb mobility budoucnosti. 

Ke své práci využívám metody UX designu, Design Thinkingu, Human Centred Designu, facilitace (a světe div se) i aplikované improvizace.

Moje zkušenost mi umožňuje vytvářet týmové workshopy přímo na míru. Cílem workshopů je společně s týmem najít taková řešení, která bude nejen radost realizovat, ale zákazník i business je budou prostě milovat. 

Firmy si mě vybírají, protože jsem si vývoj produktů a služeb mnohokrát zažila ze strany businessu. Každý projekt buduji, jako by byl můj vlastní a odmítám se spokojit s něčím, s čím by moji klienti nebyli 100% šťastní. 

Je to "Match"? Swipe right. Pojď se se mnou setkat na (virtuální) kafe a popovídáme si o tom, jaká je tvoje představa. Pokud je tvůj produkt ztrátový, uděláme z něj společně hvězdu.

- Kristýna (Česká republika, Praha)

Dělám:

- Team Innovation Workshops
- Design Thinking Challenges
-UX design
- User stories/ Focus Groups/ In depth Interviews
- Human Centred Design Challenges 
- Innovation Consultancy

❤️ Applied Improvisation
❤️ Facilitation
❤️ Agile Approach